Staffs

फोटो नाम पद शाखा फोन इ-मेल
Sita Pariyar Chief Administration Officer कार्यालय प्रमुख 9851265111
श्री युवराज पौडेल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कार्यालय प्रमुख 9851265111
श्री दिनेश लुईंटेल शाखा अधिकृत प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा (शाखा प्रमुख) 9841340492
श्री गिरी बहादुर विसुराल लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा 9851209212 giribisural@gmail.com
श्री निशा लौडारी शाखा अधिकृत आर्थिक विकास शाखा (शाखा प्रमुख) 9841774804 nisha_nicefren@yahoo.com
Giri Bahadur Basural Account Officer लेखा शाखा 9851209212 giribisural@gmail.com
श्री नवराज रिजाल शाखा अधिकृत शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा (शाखा प्रमुख) ९८५११८१३९१
श्री भद्रा अर्याल महिला विकास अधिकृत स्वास्थ्य, महिला, बालबालिका तथा समाज कल्याण शाखा (शाखा प्रमुख) 9860555039 b40aryal@gmail.com
श्री सिता देवी न्यौपाने शाखा अधिकृत कानुन शाखा (शाखा प्रमुख) 9849851804 neupanesitu2050@gmail.com
श्री रबिन्द्र रिजाल इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा (शाखा प्रमुख) 9849390138
श्री हेमन्त महर्जन इन्जिनियर सडक तथा अन्य पूर्वाधार विकास उप शाखा 9851209213 joinhemanta8@gmail.com
Hemanta Maharjan Engineer सडक तथा अन्य पूर्वाधार विकास उप शाखा 9851209213 joinhemanta8@gmail.com
श्री सुरेन्द्र श्रेष्ठ अ.हे.ब. छैठौँ अधिकृत जनस्वास्थ प्रवर्द्धन उप शाखा 9841481454
श्री जगदिश्वरी अवस्थी पाण्डे अ.हे.ब. छैठौँ अधिकृत जनस्वास्थ प्रवर्द्धन उप शाखा 9841887498
श्री दिपक कुमार उपाध्याय सहायक पाचौ स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास उपशाखा 9851209203 chandragirimun@gmail.com
Deepak Kumar Upadhaya Asst. Fifth स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास उपशाखा 9851209203 chandragirimun@gmail.com
श्री नमराज बानिया सहायक पाचौ प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा (जिन्सी फाँट) ९८५१२०९२०५ जिन्सी फाँट
Namraj Baniya Asst. Fifth प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा (जिन्सी फाँट) ९८५१२०९२०५ जिन्सी फाँट
Manoj Kumar Sigdel Engineer प्राबिधिक शाखा 9851240226
श्री विकास खतिवडा इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा 9851240226
श्री सयल कृष्ण श्रेष्ठ इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा 9851277199
Raju Bahadur Khadka Engineer 9841637311
श्री प्रमिला गेलाल इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा 9841637311
श्री राजु बहादुर खड्का सहायक पाचौ प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा (राजश्व उप शाखा) 1951209206
Raju Budhathoki Asst. Fifth प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा (राजश्व उप शाखा) 1951209206
श्री दिपा जोशी सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा 9851209215
Upendra Kumar Thapa Sub Engineer प्राबिधिक शाखा 9851209215
श्री जनार्दन महर्जन अमिन पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा 9851225311
Shree Thapa Amin प्राबिधिक शाखा 9851225311
नसिब श्रेष्ठ कम्पुटर अपरेटर पञ्जीकरण उपशाखा 9851209214 nasib.stha11@gmail.com
श्री नानी मैया कार्की कम्पुटर अपरेटर प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा (योजना) 9841159272
श्री संगिता रिजाल हुमागाई कम्पुटर अपरेटर स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास शाखा 9851198616
श्री प्रशुराम गिरी लेखा सहायक आर्थिक प्रशासन शाखा
श्री राजेन्द्र राई सव. ओभरसियर पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा 9851209216
श्री विना खड्का सहायक चौथो प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा (राजश्व उप शाखा) 9851010287
श्री सचित दुलाल सवारी चालक 9851059118
श्री हरि नारायण नकर्मी सवारी चालक 9841992690
श्री राम कार्की कार्यालय सहयोगी 9841414736
श्री प्रकाश लामा कार्यालय सहयोगी आर्थिक प्रशासन शाखा
श्री कल्पना महर्जन कार्यालय सहयोगी पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा (नक्सा फाँट) 9860235324
श्री दिलिप धिताल कार्यालय सहयोगी 9841109688
श्री रविन्द्र महर्जन कार्यालय सहयोगी 9841117754
श्री सानु माया महर्जन कार्यालय सहयोगी 9849997275
सुशान्त नकर्मी सवारी चालक ९८६०४०७९७९
श्री चिन्तामणी आचार्य ना.सु उधोग तथा व्यवसाय प्रवर्द्धन उपशाखा 9849431103
श्री अशोक श्रेष्ठ टा.ना.सु. उधोग तथा व्यवसाय प्रवर्द्धन उपशाखा 9843062059
श्री सरिता पन्थी स.म.वि.नी. सहकारी उप शाखा 9843596326
श्री उषा खत्री रायमाझी ना.सु प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा (योजना) 9847093144
श्री सावित्रा पन्थी अर्याल खरिदार प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा 9841822969
श्री लक्ष्मण थापा खरिदार प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा 9841324242
श्री बाबुराम भुषाल प्राबिधिक सहायक कृषी सेवा केन्द्र 9847109511
श्री राज कुमार सुवेदी ना.सु प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा 9845105740
श्री सुन्दर कुमार थापा खरिदार जनस्वास्थ प्रवर्द्धन उप शाखा
श्री रजनी थापा मगर खरिदार कानुन शाखा
श्री दिपक प्रसाद रुपाखेती खरिदार कानुन शाखा
श्री विध्या थापा खरिदार सहकारी उप शाखा
श्री गणेश खत्री ना.सु सहकारी उप शाखा
श्री देवी प्रसाद सेढाई प्राविधिक सहायक कृषी सेवा केन्द्र
श्री चिरञ्जिवी खड्का कम्पुटर अपरेटर कृषी सेवा केन्द्र
श्री ज्ञानु गौतम खा.पा.स.टे. प्रशासन उप शाखा (दर्ता चलानी)
श्री निर्मला रेग्मी खा.पा.स.टे. पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा (नक्सा फाँट)
श्री प्रकाश महर्जन कार्यालय सहयोगी पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा (नक्सा फाँट)
श्री अष्ट कुमार महर्जन खरिदार प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा (राजश्व उप शाखा)
श्री राज कुमार पोखरेल ना.सु प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा (योजना)
श्री दिपक वराल सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा
श्री समिता श्रेष्ठ म.वि.नी. महिला, बालबालिका तथा समाज कल्याण उप शाखा
श्री दिपमाला कर्ण स.म.वि.नी. महिला, बालबालिका तथा समाज कल्याण उप शाखा